Makijaż permanentny kreski

Makijaż permanentny kreski

Kreski na powiece górnej i dolnej dodają spojrzeniu głębi i uwodzicielskiego czaru. Rysowane pomiędzy rzęsami pogrubiają je optycznie i zagęszczają. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem podkreślającym niepowtarzalne piękno Twoich oczu.

Kreski górne dekoracyjne

Dodatkowo pogrubione i wydłużone silniej akcentują oprawę Twoich oczu podkreślając wyjątkową osobowość.

Pielęgnacja przed pigmentacją kresek

W przypadki wrażliwych powiek i skłonnych do opuchnięć warto przed zabiegiem wziąć (pod język) kapsułki homeopatycznie z arniki lub Aescin (tabletki ziołowe z wyciągiem z nasion kasztanowca).

Przez 10 dni po zabiegu:

Skóra w miejscu poddanym pigmentacji nie może być myta, pocierania, traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez lingeristkę. Odradzamy saunę, solarium, pływanie w basenie, jeziorze itp. Usta i brwi należy nawilżać 1 raz dziennie o poranku, pierwsze 3 dni, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą, specjalnym kremem z Witaminą E Long-Time-Liner – wzmacniającym ochronę skóry. Usta skłonne do opryszczek lub infekcji dezynfekować preparatem Lippen Tonic Long Time Liner – kilka razy dziennie, szczególnie przed i po posiłkach. Dla utrzymania gładkości i kolorytu usta po okresie regeneracji warto pielęgnować specjalistycznym balsamem Shea Lip Balm Long Time Liner.

Przeciwwskazania po zabiegu jest

Infekcja, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych oraz ciąża (przy ewentualnym stresie).